Akay Çiçekçilik, 1990 yılında Sivas ‘ta kurulmuştur... "Hızlı, Ekonomik, Kaliteli, Taze ve Güvenli Çiçek" sloganı ile yola çıkarak, çiçekçilik sektöründe kendi markasını oluşturan Akay Çiçekçilik her geçen gün yükselen çizgisi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Akay Çiçekçilik, faaliyetlerine güven, hız ve kalite konularına odaklanarak devam etmekte, teknolojik gelişmeleri her zaman çok yakından takip etmektedir.

Firmamız, perakende olarak yürüttüğü profesyonel çiçekçilik hizmetini sanal ortama taşımıştır... Akay Çiçekçilik, İş Dünyasındaki Kurumsallaşma ve Markalaşma çabalarının önemini görmüştür. Kalite politikasındaki "Daima Yenilik" başlığına uygun olarak güncellemiştir.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin, çiçekçilik sektörü ile ilgili tüm ihtiyaç ve beklentilerini Dünya Standartlarında sağlayarak, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak vizyonumuzun gereğidir.

MİSYONUMUZ

"Daima yenilik" ve Kalite Politikamız ile sektöre yön ve değer katan önemli bir marka olmak misyonumuzun en önemli unsurudur.

KALİTE POLİTİKAMIZ 

Kullandığımız malzemeden, teslimat anına kadar her aşamada kullanmakta olduğumuz her ürün ve teknik donanımın en kalitelisini özenle seçmekte, üretimini yaptığımız ürünlerin gönderildiği yerde siz değerli müşterilerimizi temsil ettiğini vurgulayarak, her zaman mükemmel ürünler üretmekteyiz. Kalite politikamızın bize verdiği güvenle %100 Müşteri Memnuniyeti garantisi vermekteyiz.

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ ;

1. Tüketici haklarına saygı ve Müşteri Memnuniyeti
2. Kalite
3. Daima Yenilik
Sivas Akay Çiçekçilik
© Copyright By 2017 Akay Çiçekçilik. Her Hakkı Saklıdır.